Sunday, March 20

Bekfest N Lunch Aq







Adesss hahaaa.... Cian kt aq.. mkn mende nie je kot..
Nk kua mls.. + hujan plak.. dri pg td...
Nk tdo xleyh... + perot lapo.. KROK..Kork..kork.. haha







Tp besh jgk mkn bskut nie.. haha... celup ngn air milo Pergh... hahaa




Gelas Besar plak.. ahaha ciap tarik lg kot...
Kaw lg nie....

3 comments:

  1. Aien<<ahhahaa.... haish.. bkn lorh..
    ridz<<nie lum btol2 gler lg bro.. wait N see laa haha 6ti aq gtau
    :-)

    ReplyDelete